חפש בבלוג זה

יום חמישי, 21 בדצמבר 2023

הרשת החברתית ת'רֶדְס (Threads) עולה על דרך המלך

 


רשת ת'רֶדְס  (Threads) למי מכם שלא יודע מה זהמדובר באפליקציה הזהה לטוויטראבל מבית מארק צוקרברג, כלומר אפליקציה שאמורים לכתוב בה משפטים קצרים. וזהו, פחות או יותר. ת'רדס עלתה לאוויר בחודש יולי 2023.

אני משתמש בת'רדס מאז יולי 2023 , ועד לפני שבוע  כיכר השוק שם הייתה קצת ריקה , אבל בשבוע האחרון אני רואה כי עוקבים חדשים בהמוניהם מצטרפים כל הזמן וגם תכנים מעניינים .

מה קרה ?

שני תהליכים גרמו לכך. האחד הרשת החברתית הגיעה לראשונה לאירופה ונוספו מעל 100 מיליון משתמשים חדשים , והגורם השני הממשק של רשת ת'רֶדְס  במחשב השולחני השתפר מאד . סרגל הניווט מאד מקל על ההתמצאות , סרגל הניווט הועבר לראש העמוד, מה שמקל על מציאת התכונות השונות של Threads.

 תכונה נוספת  : אפשר עתה להציב תגיות נושא לכל פוסט ואפילו משפטי מפתח שישמשו כתגיות נושא . כיוון הכתיבה בעברית  RTL עובד עתה תקין בת'רדס  ואפשר לכתוב עד 500 מילים בכל פוסט.

לאט-לאט: ת'רדס הופכת לרשת מבוזרת

ת'רֶדְס  (Threads)   המתחרה של X  (טוויטר ) מבית מטא ( צוקרברג )  החלה לבחון אינטגרציה עם ה-Fediverse - יקום של רשתות חברתיות שיכולות לתקשר אחת עם השנייה. תוך שנה הפלטפורמה תאפשר למשתמשים לנטוש אותה ביחד עם העוקבים שלהם (מקור).

 הנחיות הצטרפות לת'רדס ( באנגלית) 

הפינה שלי  ברשת ת'רדס ( קישור )
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

השוואה מידענית בין יישומי AI: ג'ימיני של גוגל מול ChatGPT מול Copilot AI

  ההשוואה שערכתי בין היישומים הבאים ChatGPT Vs Gemini Vs Copilot AI נעשתה באופן מעשי לצורך יצירת תוכן באתרי האינטרנט שאני כותב ועורך בהם סק...