חפש בבלוג זה

יום שני, 23 במרץ 2020

פורטל חינוכי חדש בנושאי למידה מקוונת ולמידה מרחוקהיתרון העיקרי של אתר האינדקסים החדש הוא שניתן לראות במבט כולל ומהיר את כל מקורות המידע החשובים והמשמעותיים לאיש המקצוע/מורה/מרצה בתחומי הלמידה המקוונתניתן לראות במהירות את מקורות המידע עפ"י קטגוריות או עפ"י תגיות נושא בראש הדף. ממשקי המשתמש באתר פותחו על מנת לאפשר קיצור דרך בחיפוש המידע .

באתר  האינטרנט החדש מקוטלגים כ200 מקורות מידע מאורגנים עפ"י קטגוריות נושאים ( "מגירות") . הם נבחרו מתוך עשרות אלפי מקורות מידע .

כל המפתחות והסיווגים עוברים בדיקה וסינון על ידי עורכי האתר . תהליך הבדיקה והסינון מתבצע לפי שיקולים מקצועיים . הערכת מקורות: כל אתר וכל מאמר עוברים הערכה מקצועית ונבחנים מבחינת איכות המידע והתועלת למורים, מרצים ורכזי תקשוב חינוכי בבתי הספר.

היתרון העיקרי של אתר האינדקסים כאן הוא שניתן לראות במבט כולל ומהיר את כל מקורות המידע החשובים והמשמעותיים לאיש המקצוע/מורה/מרצה בתחומי הלמידה המקוונתניתן לראות במהירות את מקורות המידע עפ"י קטגוריות או עפ"י תגיות נושא בראש הדף. ממשקי המשתמש באתר פותחו על מנת לאפשר קיצור דרך בחיפוש המידע .

ארגון ותצוגה : האינדקסים נבנו על ידנו כ DIRECTORY, כלומר מַדרִיך שיטתי

לאתר החדש יש רשימת איסוף קבועה של מקורות מידע , ואנו עוברים באופן שיטתי על כל מקור ופרסום ברשימת האיסוף.


 הקלקה על אחת "המגירות"  (קטגוריית נושאים)  מעבירה אותכם ישירות לתכנים של " המגירה" .


ניתן גם לדלות את המידע עפ"י תגיות נושא או בחיפוש חופשי
זהו פורטל אינטרנט אינטגרטיבי בו כל המידע היישומי על למידה מרחוק ולמידה מקוונת מרוכז במקום אחד .

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

חיפוש מתקדם באתר מלחמת יום הכיפורים של משרד הבטחון – מנקודת מבט מידענית

  לציון יום השנה ה-50 למלחמת יום הכיפורים שיחול בחודש אוקטובר השנה השיק   לאחרונה ארכיון צה"ל במשרד הביטחון אתר אינטרנט גדול ומקיף, ובו...